Statki na sprzedaż - szczegóły oferty

BARKA CAFE - 20m Sprzedana !!!
Kategoria: Pasażerskie i Promy
ID oferty
#239
Cena (EUR)
19 900 netto-obniżka z/reduction from EUR 119 000
Rok budowy
1959, Sandomierz, renewal/przebudowa in 2007
Długość (m)
20.00
Szerokość (m)
6.00
Zanurzenie
0.50
Konstrukcja
Stal
Opis

Statek typu koszarka po generalnym remoncie i modernizacji w 2007r. Przystosowana do działalności w charakterze lokalu gastronomicznego (pub/kawiarnia/pizzeria itp.). Powierzchnia dolnego pokładu ponad 100m  kwadratowych. Możliwość zadaszenia górnego pokładu.  W skład lokalu wchodzą: w pełni wyposażona kuchnia, umeblowana sala główna z drewnianym barem, łazienka z 3 odrębnymi toaletami, pomieszczenie socjalne, magazyn, kompletnie wyposażony górny bar umożliwiający niezależną sprzedaż w miesiącach letnich (poza sezonem służy jako dodatkowy magazyn) i liczne mniejsze schowki do wykorzystania na dodatkową przestrzeń magazynową.
Lokal CAŁOROCZNY, ogrzewany klimatycznym kominkiem z systemem DGP (dystrybucja gorącego powietrza). Podczas przebudowy zamontowano nową instalację elektryczną, wodno-kanalizacyjną, wentylacyjną i tele-informatyczną (tv, wi-fi, hi-fi, możliwość zdalnej projekcji na tv z komputera) - całość przystosowana do łatwego podłączenia do sieci lądowych.

Wnętrze zabudowane w technologii suchej, lekkiej (płyty gipsowo-kartonowe + wełna skalna + płyty OSB), więc możliwość bardzo łatwej przebudowy, zmiany stylu itp. Bez problemu można statek wykorzystać na komfortowy i stylowy lokal MIESZKALNY.

Barka obecnie stoi w samym centrum miasta powiatowego (Mogilno), na jeziorze w otoczeniu parku - idealna lokalizacja pod względem handlowym (w pobliżu liczne atrakcje turystyczne i imprezy kulturalne, praktycznie brak konkurencji). Nabrzeże utwardzone i przystosowane do otwarcia sezonowego "ogródka piwnego".
Bardzo NISKIE KOSZTY utrzymania - niewielka opłata roczna za "grunt pokryty wodą.

Zapewniamy pomoc logistyczną w transporcie lądowym jednostki w dowolny obszar docelowy.

 

 

Odsłon: 4794
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o statku skontaktuj się pod nr telefonu +48 605 088 308, prześlij zapytanie na adres e-mail office@shipbroker.pl lub wypełnij formularz poniżej.
Galeria