Teren dla inwestora dedykowany pod marinę i hotele

Nasza oferta to  spektakularny teren o pow. 71 ha położony tuż przy Kanale Piastowskim łączącym Zalew Szczeciński i  Morze Bałtyckie. To propozycja dedykowana inwestorowi z myślą o marinie, przemyśle stoczniowym, inwestycjach hotelowo-rekreacyjnych, kampingowym.

 

Cena za całość to 4 mln euro + VAT plus prowizja firmy 3% netto.

 

Należy podkreślić, że teren jest usytuowany na wyspie Karsibór, zaledwie 10 km od budowanego tunelu pod rzeką Świną w Świnoujściu, portu gazowego i nowo planowanego portu kontenerowego. To istny tygiel bardzo poważnych dla regionu i całego kraju inwestycji. 

Wszelkie ustalenia na temat możliwości przekształcenia terenu dużej działki (65 ha) mają jak dotąd charakter ustny i nie mają jeszcze odzwierciedlenia w złożonych wnioskach lub projektach.

Na dzień dzisiejszy należy uznać, że teren składa się z działki 6 ha z możliwością budowy mariny wg aktualnego planu i z dużego terenu 65 ha, który jest póki co terenem rolniczym.

Poniższa (zdjęcia) koncepcja została omówiona z decyzyjnymi osobami w UM Świnoujście i Urzędzie Morskim Szczecin rok temu. Rozmowy są prowadzone i właściciel czyni wszystko, aby nadać tym planom administracyjny bieg, potwierdzony dokumentami i projektami.

Poniżej link do folderu koncepcji mariny: https://drive.google.com/open?id=1lpbxYwpy8SoRMUcwQ5PxcHLFu6BtjTEE

Plan miejscowy w poniższym linku: https://drive.google.com/open?id=10BvNS_Q0DIOYeH5NI4SY3zCm5hV7sH5a

Dodatkowe informacje:

/ port Świnoujście 10 km
/ port Szczecin 60 km
/ port Malmö 247 km
/ port Kopenhaga 254 km

zobacz FILM ..... https://www.youtube.com/watch?v=l61AM7R8uAY

więcej o tej ofercie: tel. 601 730 555 lub 791 770 842